Anthony Robbins: pierwszy motywator świata. Z ulicy na salony milionerów CZ III

Prosty sposób na sukces

Na czym więc polega sukces Anthoniego Robbinsa? Co sprawia, że ludzie do niego lgną? Na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie ma w jego programie nic szczególnego.

Jednak jak się okazuje wystarczy prosty język i dochodzi do tego, że uczestnicy jego seminariów od razu czują większą siłę. Dzięki niemu można rozwinąć swoje umiejętności biznesowe. Spotykając się z przedsiębiorcami stara się podkreślać, że wierzy się w inteligencje, strategię oraz dyscyplinę działania. Podkreśla się, że najbardziej zyskowne firmy to te, które są w stanie wzbudzić zaangażowanie swoich pracowników. Dodaje również, że prawdziwy lider nigdy nie uważa, że wszystko jest zawsze dobrze.

Wiele osób, które miały okazje się z nim spotkać zwracało uwagę na to, że ma on wyjątkowy talent, gdy chodzi o przedkładanie rzeczy skomplikowanych na prosty język. Może i takie podejście będzie bardzo proste ale to właśnie racjonalność będzie najważniejsza. Będą na szczycie trzeba podejmować różnorakie decyzje, które mogą być nawet warte miliony. Czasami może nawet miliardy. W ten sposób może dojść do sytuacji, w której będzie się tracić kontakt z rzeczywistością. Dobrze więc mieć przy sobie kogoś kto sprowadzi na ziemię i zmusi do wysiłku.. Wyróżnikiem dla wspominanej postaci będzie bez wątpienia to jak prowadzi swoje seminaria.

W naszym kraju możemy słyszeć o tym, że są negatywne opinie, gdy chodzi o szkolenia motywacyjne oraz coaching w biznesie. Kojarzą się one przede wszystkim z różnymi nudnymi wykładami, w czasie których po prostu nic ciekawego nie można się dowiedzieć. Wszystkie te czynniki sprawiają, że akurat Robbins, który ma zupełnie inne podejście i tworzy coś na kształt show w swoich prezentacjach może być lubiany przez tłumy. Szanowany jest również przez ekspertów. Potwierdzają to wszyscy, którzy tą branżą się zajmują i wiedzą dokładnie jak ona funkcjonuje. To właśnie Robbins jest uważany za tego, który poświęcił życie na zgłębienie obszarów psychologii zmiany, strategii rozwoju osobistego oraz skuteczności biznesowej. Ceniony jest przez wszystkich szukających osoby mogącej przeprowadzić jakieś spotkania.

Jeśli ktoś szuka naprawdę doskonałego specjalisty, który sprawdzi się doskonale warto wybrać Anthonego Robbinsa.

Story Page