Anthony Robbins: pierwszy motywator świata. Z ulicy na salony milionerów CZ II

Szaman prezesów Seminaria Anthoniego Robbinsa to obecnie wydarzenia, które przyciągają ludzi na całym świecie.

W sumie to już około 4 miliony uczestników. Z jego usług korzystają politycy, sportowcy, aktorzy. W pierwszej połowie lat 90-tych pomagał Andre Aggasiemu, gdy przestał być liderem rankingu ATP. Robinns wpłynął na karierę naprawdę wielu sportowców. Był w stanie doprowadzić na nowo Agassiego do doskonałej gry. Z nowym trenerem Agassi był w stanie odzyskać pewność siebie.

Pracował on również z tenisistką Sereną Williams, legendą golfa Gregiem Normanem oraz zdobywcą Oskara Hugh Jackmanem. Liczne grono klientów należy również do śmietanki amerykańskiego biznesu. Wymienić tutaj można między innymi Paula Tudora Jonesa, który założył fundusz o wartości powyżej 13 miliardów dolarów zajmujący się tradingiem. Razem analizują przeprowadzone transakcje. Robbins to postać, która rzeczywiście jest w stanie zagwarantować wszystkim takie wsparcie, które okaże się naprawdę wyjątkowe i da możliwość rozwoju.

Jeśli chodzi o fanów Robbinsa to można do nich zaliczyć również postać Marca Benioffa, który założył dużą firmę z branży IT, której wartość rynkowa to w sumie prawie 40 miliardów dolarów. Poraz pierwszy spotkał go jako dwudziestoletni pracownik Oracle. Właśnie z Robbinsem udało się wypracować taką strategię działania, która w tym momencie daje tak wiele pozytywnych efektów. „Rozwojowe” imperium Historia Anthoniego Robbinsa można powiedzieć, żę wpisuje się w amerykański sen. Jego droga na szczyt to aż 30 lat pracy. w tym czasie był w stanie tak się rozwinąć, że obecnie kwestie związane z rozwojem osobistym nie są dla niego żadnym problemem. Wie na ten temat naprawdę bardzo wiele i tym samym był w stanie wypracować naprawdę ogromne zyski.

To on stworzył system rozwoju osobistego i przygotował nagranie, które sprzedawało się w ponad 40 milionach kopii na całym świecie. Stworzył kilka firm zajmujących się różnymi branżami również związanymi z poradami dietetycznym i zdrową żywnością. Na podstawie swojej działalności przygotował również działalność w zakresie filantropii i gromadzi żywność dla ludzi z kilkudziesięciu krajów każdego roku. Dlatego rzeczywiście jego działalność jest na tym polu również bardzo mocno zauważalna.

Story Page